Xhensila tregon me foto se sa baba i përkushtuar është Besi

By

Ditë më parë, ata u bënë prindër për të parën herë.

Por, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj këtë periudhë të jashtëzakonshme në familje preferuan ta kalojnë në privatësi të plotë.

Që prej momentit të parë, një gjë të tillë ata e kërkuan edhe nga mediat, sidoqoftë për ndjekësit e shumtë fotot nuk po mungojnë kohë pas kohe.

Ndonëse mund të mos e ketë zbuluar fytyrën e vajzës në imazhin e fundit, Xhensila ka zbuluar një tjetër detaj – përkushtimin e Besit si baba.

Në imazhin e ndarë me ndjekësit në Instagram, Besi shihet teksa merret me vajzën në karrocë e Xhensila e sheh botën në dy njerëz.

A nuk janë të ëmbël? /Prive.al

E gjithe bota ne dy njerez…? @bes_kallaku

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Artikuj të ngjashëm