Xhensila provon veten në biznes: Mësoni sipërmarrjen e saj që nis së shpejti

By

Ajo sot është një prej këngëtareve më të pëlqyera të skenës muzikore shqiptare që ka shumë koncerte por kjo nuk po e pengon që veprimtarinë ta shtrijë edhe në fusha të tjera.

Fjala është për këngëtaren Xhensila Myrtezaj e cila duke folur në Prive mbi jetën e saj, martesën që vjen këtë vit dhe planet tjera zbuloi synimin e madh.

Xheni planifikon së shpejti të hapë një biznes të sajin personal i cili do merret me shitje të gjërave për fëmijë.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm ku këngëtarja shpalos shumë prej risive nga rrafshi personal. 

Artikuj të ngjashëm