Nuk do besoni se sa ngjan Çiljeta me nënën e saj

By

Shumë fotografi kemi parë sot të fytyrave publike përkrah nënave me rastin e ditës së Gruas, 8 Marsit.

Mirëpo pa dyshim se ndër më të veçantat ka qenë ajo e postuar nga Çiljeta.

Këngëtarja e njohur ka postuar fotografi përkrah nënës së saj, zonjës Linda duke marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve në Instagram.

Ngjajshmëria mes Lindës dhe Çiljetës e pamja e saj e freskët rinore ka bërë që të mbeten pa fjalë ndjekësit e këngëtares në rrjetin social.

Fotoja e mëposhtme flet vetë… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm