Xhensila Myrtezaj sapo filloi pushimet dhe debutoi diçka të re

By

Pas nënshkrimit të kontratës si fytyra më e re e Prince Cafe, Xhensila filloi pushimet e shumë merituara.

Ajo bashkë me bashkëshortin komedianin Bes Kallaku, zgjodhën Ksamilin e Shqipërisë të bënin pak pushim.

Në një anije, duke shijuar një gotë verë e pak e skuqur nda dielli, Xhensila duket shumë në formë edhe pas lindjes së vajzës Ajka.

Ajo çka ra në sy nga fotot e saja që i postoi në Instastory të Instagramit, është tatuazhi i ri i këngëtarës, të cilin ka vendosur ta bëjë anash brinjëve e që vërehet të jetë një grafikë e rrahjeve të zemrës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm