Publikohet një imazh i skenave të nxehta në mes Artës e Brunos në klip!

By

Tashmë jeni njohur me çiftin më të ri të showbiz-it vendor.

Arta Nitaj, aktorja e serialit ‘O sa mirë’ dhe tani i dashuri i saj, këngëtari Bruno, do të shfaqen bashkë në klipin e tyre më të ri.

Dhe një imazh nga njëra prej skenave, është prezent në  faqen e Instagramit të Artës, si fotografi profili.

Përderisa ende nuk dihet se kur do të publikohet klipi, e tëra që mbetet është të shihet se cila do jetë kënga e dashurisë, që bën çiftin bashkë në video spot. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm