Publikohet albumi i parë i Gashit (FOTO)

By

Është publikuar më në fund, albumi i parë i reperit shqiptar me famë ndërkombëtare, GASHIT.

Përveç këtij lajmi, artisti lëshoi mbrëmë edhe videoklipin e këngës “Safety” në bashkëpunim me DJ Snake.

Reperi aktualisht është duke shijuar sukses me projektet e fundit dhe do të shkojë në turne evropian për të vazhduar më pas me atë në SHBA.

Ndryshe, Gashi ishte në Kosovë gjatë muajit gusht për të performuar për herë të dytë në festivalin tashmë tradicional, SunnyHill, bashkë me emra të tjerë të njohur./Prive.al

View this post on Instagram

Album OUT NOW‼️‼️‼️

A post shared by GASHi (@gashi) on

Artikuj të ngjashëm