Publikohet “Ç’a ka risi” nga BimBimma dhe Elinel (VIDEO)

By

Dy reperët e njohur janë bërë bashkë për një projekt, për herë të parë.

BimBimma dhe Elinel publikuar këngën me titull “Ç’a ka risi” dhe tashmë ju mund ta dëgjoni në YouTube.

Muzikën e kësaj kënge të shoqëruar me një klip shumë interesant, e ka bërë K Master./Prive.al

Artikuj të ngjashëm