Manjola Nallbani tregon si ia doli të këndojë tri zhanre

By

Protagoniste për herë të parë në Prive në një intervistë ishte këngëtarja e njohur shqiptare Manjola Nallbani.

Ajo shpalosi shumë detaje nga karriera dhe jeta e saj personale

Në një pjesë, ajo shpalosi se si ka arritur të jetë nga të parat artiste shqiptare që ka arritur me sukses ti gërshetojë tri zhanre të ndryshme në karrieren e saj.

Këtë pergjigje e shumë të tjera i gjeni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm