Vunë bast, Andi ‘ia lëshon jadec’ Gresës

By

Sot gjatë ditës, Andi dhe Gresa vunë bast me njëri tjetrin.

Por, loja e tyre qe jetëshkurtër sepse Andi përfundimisht ‘ia lëshoi jadec’ Gresës.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm