Për t’u identifikuar me aromë: Portrait of a Lady sot në zbritje në Maison De Parfum

By

Për t’u idenfitikuar me aromë të paharrueshme…

Parfumi Portrait of a Lady është emëruar pas romanit nga Henry James nga 1881.

Portreti i nje zonje është një shprehje moderne, elegante dhe e pazakontë e romanit viktorian, Heroina e saj. Ajo ka erë me trëndafila të errëta, mistike dhe intensive. Fragranca e kësaj arome klasike moderne sensuale përfshinë rozë turke, rrush të butë, kanellë, patchouli, dru sandale, temjan, ambroksan, benzoin dhe muskë të bardhë.

Ky parfum është në dispozicion si përqendrim i lartë i parfumit nga mbi 50% në shishe 50 dhe 100 ml.

Sot, ky parfum, vjen për ju me zbritje në dyqanin Maison de Parfum në Royal Mall, prandaj nxitoni për t’u bërë pronare e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm