Vritet reperi i njohur

By

Reperi i njohur nga Atlanta. i njohur me nofkën “Trouble” është qëlluar me armë zjarri, si pasojë e të cilës e ka humbur jetën.

I ndjeri ishte 34 vjeçar

Trouble, emri i vërtetë i të cilit ishte Mariel Semonte Orr, vdiq në një  një apartament në periferi të Atlantas, ku ishte  mbajtur një festë, ndërsa reperi e kishte vizituar një femër.

Hetuesit e qarkut Rockdale kanë bërë të ditur se kanë marrë një urdhër për arrestimin e Jamichael Jones me akuzat për vrasje, hyrje me dhunë në shtëpi dhe sulm të rëndë, por ai është ende në kërkim.

Artikuj të ngjashëm