Dafina Zeqiri sqarohet për mospjesëmarrjen në Sunny Hill Festival

By

Edhe Dafina Zeqiri ishte rezervuar që të performonte mbrëmë në festivalin tashmë të njohur ‘Sunny Hill.

Por, një gjë e tillë nuk ndodhi.

Këngëtarja nuk ishte e pranishme dhe për këtë gjë pati një sqarim.

Ajo postoi një instastory me anë të cilit tregoi çfarë ndodhi dhe pse nuk këndoi në skenën ku performoi G4shi, Action Bronson, Ledri, Gjiko, Tayna, Lyrical Son, Mc Kresha dhe të tjerë.

Lexojeni më poshtë postimin e artistes:

Ju kujtojmë që Dafina javën e kaluar solli bashkëpunimin e saj me Lumi B për këngën ‘Kalon’ – këngë kjo që po pëlqehet jashtëzakonisht shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm