Kjo është e veçanta e klipit të Dafinës dhe Kidës (FOTO)

By

Tashmë e keni kuptuar që Dafina Zeqiri dhe Kida po sjellin këngë bashkë.

Dy artistet shumë të njohura shqiptare kanë përfunduar projektin muzikor që quhet “Luje belin” dhe e veçanta e saj është, se të dyja janë veshur njësoj në njërën pjesë të klipit.

Kida ka veshur fustanin e kuq, ndërsa Dafina të zi.

Nuk ka ende një datë rreth lansimit, por kjo këngë mund të publikohet këto ditë./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

 

Artikuj të ngjashëm