Vlashent Sata rrëfen si nisi historia e dashurisë me Dojna Memën

By

I ftuar në Prive, ishte artisti Vlashent Sata për të na treguar për jetën e tij mes Tiranës dhe Parisit.

Ndër të tjera, ai nuk kishte si të mos fliste për historinë  e bukur të dashurisë me moderatoren e ëmbël, Dojna  Mema.

Ai thotë se gjithçka nisi kur ajo po e intervistonte dhe ai mbeti i habitur nga sytë e bukur dhe aftësia e saj për të nxjerrë më të mirën e dikujt në një intervistë.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm