LAJMËROHET Flori – ky është mesazhi i tij publik (VIDEO)

By

Pas më shumë se katër muaj i heshtur në rrjetet sociale, Flori Mumajesi është lajmëruar.

Këngëtari i cili i mungoi kësaj vere si me prezencën e tij në Instagram ashtu edhe me projekte muzikore, ka bërë një deklaratë publike pas një kohe të gjatë.

Ai hyri në Instagram për t’ju treguar njerëzve se iu është shumë mirënjohës dhe i falënderoi të gjithë ata që e kanë kujtuar dhe e kanë uruar për ditëlindje.

Flori sërish nuk e tregoi arsyen e mungesës veç se kjo video gëzoi shumë ndjekës të tij që kishin kohë pa e parë dhe pa dëgjuar për të.

Më poshtë dëgjojeni deklaratën e tij:/Prive.al

View this post on Instagram

FALEMINDERIT Ju do Flori ♥️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Artikuj të ngjashëm