Një tjetër nga “Për’puthen” i futet muzikës

By

Nga “Për’puthen” një sërë konkurrentësh kanë gjetur veten në muzikë. Së fundmi ishte doktori alternativ i cili iu fut kësaj rruge.

Pas largimit nga programi, Kristiani i është përkushtuar më shumë këtij pasioni dhe ka ndarë me ndjekësit në Instagram freestyle-in e tij të parë.

“Illusion” quhët kënga e tij e parë të cilën mund ta dëgjoni më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Kristian Marcinaj ✒📜 (@kristianmarcinaj)

Artikuj të ngjashëm