Vjen nga Amerika, reperi i njohur shqiptar, bashkohet me P.I.N.T, Lumi B dhe Ledrin

By

Mbrëmë vonë, një numër i madh artistësh janë bërë bashkë në një fotografi.

Nga Amerika pas disa muajsh, erdhi reperi i njohur shqiptar – Singullari.

Ai u bë bashkë me P.I.N.T, Ledri Vulën dhe Lumi B-në, si dhe producentin e njohur Big Bang, nga kompania Redbox Entertainmet.

Për ata që nuk e njohin, Singullari solli disa hite vite më parë, në kohën e Viagrës, më pas bashkëpunimin me Lyrical Son dhe Mc Kreshën “Kon pe shan me nanë” dhe “N’qytetin tem” me Kaos.

Nuk dihet ende nëse reperi ka ardhë për të realizuar ndonjë projekt muzikor apo thjesht për t’i vizituar miqtë e tij të ngushtë./Prive.al

View this post on Instagram

Wu Tang

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on

Artikuj të ngjashëm