E dëgjuat këngën e re të Stresit?

By

Ashtu siç edhe ka premtuar, Stresi ka publikuar projektin e ri muzikor më datë 1.

“Hey mama” doli dje në YouTube, në bashkëpunim me MRK, shoqëruar me videoklip.

Muzikën e ka realizuar Mensur Cakiqi, ndërkaq tekstin e kanë shkruar Stresi, Angelo dhe MRK.

Theksojmë se Stresi ka thënë se për cdo datë 1 deri në fillim të Janarit, do të kemi këngë të reja nga ai të shoqëruara me videoklipe.

Më poshtë dëgjojeni projektin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm