Vjen albumi “Muzikë e Alltisë” nga Mc Kresha dhe Lyrical Son

By

Ashtu siq kishin paralajmëruar, artistët e njohur Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar albumin e tyre.

“Muzikë e alltisë” mban titullin albumi më i ri, i përbërë gjithsesej nga 11 këngë të reja.

Dy nga këngët e albumit, përkatësisht “Stuhi mbi oqean” dhe “J.C.V.D”, janë bashkëpunime me artistë të njohur si Elvana Gjata dhe Ledri Vula.

Këngët janë Hip-Hop dhe Rap, dhe tashmë janë publikuar në platformat digjitale.

Kjo është lista e plotë e këngëve të albumit të ri nga MC Kresha dhe Lyrical Son:

1. Kangë e shihrav
2. Hotel Mahalla
3. Inati
4. Recepti
5. Nji lot
6. Paret lejla
7. Stuhi mbi oqean (bashkëpunim me Elvanën)
8. J.C.V.D (bashkëpunim me Ledir Vulën)
9. Rrugë e gjatë
10. Rammstein
11. Guinners.

Artikuj të ngjashëm