50 vjeçare por Jennifer Lopez po mendon të bëjë prapë fëmijë

By

Jennifer Lopez ka folur për mundësinë e të pasurit fëmijë me Alex Rodriguez dhe dy fëmijët e saj.

Këngëtarja 50 vjeçare tha se binjakët e saj Max dhe Emme, pëlqejnë të kenë një familje të përzier.

“Unë mendoj se ata do të donin të kishin një vëlla ose motër. Ata pëlqejnë vajzat e Alex”, tha Jennifer për Extra.

Ajo shtoi: “Ne më të vërtetë duam të formojmë një familje të bukur dhe të përzier”.

Në fillim të këtij muaji, Jennifer konfirmoi për Hoda Kotb se do donte të kishte më shumë fëmijë.

Image result for alex and jlo

Artikuj të ngjashëm