Vizitorët e dyndur në shtëpi ngacmojnë Stresin

By

Gjatë mbrëmjes së sotme, ‘Spiderman’ u rikthye në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, bashkë me disa vizitore që me vete kishin edhe aparate fotografike.

E pasi bënë goxha shkrepje brenda dhe jashtë hapësirave të shtëpisë, një imazh të tipit ‘selfie’ ato  e realizuan edhe me konkurrentin e BBVK-së, rep artistin Stresi.

Në anën tjetër, Stresi duhej të aktronte kinse nuk po i shihte, derisa ato bënë shkrepjen në shtratin e tij.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm