Dëgjoni “Karma” nga Bruno dhe Yllka Kuqi

By

Kjo verë si rëndom po na sjell shumë bashkëpunime mes artistëve shqiptarë.

Artistët më të fundit që u bënë bashkë për një këngë janë edhe Bruno me Yllka Kuqin.

Bashkëpunimi që është edhe i pari mes artistëve shqiptarë titullohet “Karma”.

Kënga e re është shoqëruar edhe me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm