Nuk besojmë se mund ta keni parë ndonjëherë Labin me këtë vallëzim (VIDEO)

By

Labinot Tahiri po mban koncerte gjithandej ku ka shqiptarë.

Njësoj po bën edhe me këngë pasi po punon në projekte të reja muzikore.

Dhe me sa duket sukseset e kanë shtyrë të vallëzojë së fundmi goxha interesant.

Shihni videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm