Vini re! Një super-bashkëpunim po vjen

By

Gjatë ditës, Mozzik njoftoi se së shpejti do të lansohet kënga e parë e albumit me videoklip.

Por njoftimi i tij nuk përfundoi me kaq, sepse ai paralajmëroi tërmet!

Tani u zbulua se do të publikohet edhe një bashkëpunim mes Mozzik, Dardan dhe Nimo.

Kënga e realizuar me videoklip do të publikohet ditën e enjte në ora 23:59. /Prive.al\

No description available.

Artikuj të ngjashëm