Vildane Zeneli rikthehet në Kosovë pas dy vjetësh për këtë arsye

By

Modelja gjithnjë e komentuar, Vildane Zeneli gjendet në Prishtinë.

Kësaj here ajo erdhi me d prindërit dhe pjesën tjetër të familjes pas dy vjetësh.

Ajo zbulon se arsyeja e ardhjes janë gjithnjë pushimet vetëm se kësaj here ka edhe një dasmë  në fisin e saj.

Ndër të tjerash, ajo rrëfen edhe një periudhë shumë të vështirë në jetën e saj që zgjati për muaj të tërë.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm