Çifti i ri debuton në tapetin e kuq! Shihni Rita Orën me të dashurin

By

Rita Ora dhe Taika Ë=Waititi nuk fshehin më faktin që janë të marrosur për njërin tjetrin gjatë debutimit në tapetin e kuq.

Çifti morën pjesë në premierën e “The Suicide Squad” në Los Angeles këtë të hënë. Kjo dalje tyre publike zyrtarizoi edhe lidhjen romantike.

Është hera e parë që Rita dhe Taika shfaqen në një tapet të kuq së bashku që kur filluan lidhjen këtë fillimvit.

Duke konfirmuar romancën e tyre, një burim tha më parë The Sun: ‘Ata kanë qenë çift që nga fillimi i marsit, por e kanë mbajtur jashtë vëmendjes. Sidoqoftë, të gjithë miqtë e tyre e dinë për marrëdhënien – ata janë vërtet të dashuruar me njëri -tjetrin.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm