Vildane Zeneli për një periudhë jetësore: “Për nëntë muaj ishte diçka tepër e vështirë”

By

Kësaj here në Prive rikthehet Vildane Zeneli për të na rrëfyer periudhat e mira dhe ato jo të mira.

Modelja vjen në një rrëfim ekskluziv për të na treguar për të rejat në jetën e saj dhe për të folur më gjerësisht mbi një eksperiencë të vështirë.

Çfarë ka për të thënë ajo? Zbulojeni sonte në Prive nga ora 22:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm