Sërish mike, Taylor Swift dhe Katy Perry i lanë pa fjalë fansat së fundmi!

By

Ato të dyja zyrtarisht i kanë dhënë fund armiqësisë së tyre, mirëpo tani Katy Perry dhe Taylor Swift, e kanë quar raportin miqësor në një tjetër nivel.

Dyshja shfaqen bashkë në kripin e ri të Taylor, “You Need to Calm Down”.

Videoja ka një fokus në përkrahjen e komunitetit LGBT dhe në të shfaqen yje si Ellen DeGeneres, RuPaul dhe kasta e serialit të Netflix “Queer Eye”.

Mirëpo fansat janë surprizuar shumë kur Katy është shfaqur në kripin e Taylor, e veshur si një hamburger!

Ndërsa vet këngëtarja Swift, është veshur si “patate të fërguara”, e të dyja ngjajnë me ushqimet e MC Donalds.

Videoja e Swift tashmë është publikuar, por Kosova nuk mund ta shohë në Youtube!

 

 

 

Artikuj të ngjashëm