Vie ‘Pina Pina’ nga Sinan Hoxha!

By

Ka disa ditë që kur ka filluar të publikojë imazhe nga videoklipi i sapo nxjerrë, ku shihet Sinan Hoxha, i cili si gjithmonë nuk heztion aspak të shpenzojë në projektet e tij.E edhe këtë herë tek kënga ‘Pina Pina’ kjo gjë vërehet dukshëm.

Për muzikën e këngës së tij më të re është përkujdesur Alfred Sula kurse për tekstin mikesha e tij, këngëtarja Rozana Radi së bashku me MUMA.

E padyshim që ritmi dhe pamjet verore nëpër projektet e vet Sinanit nuk kanë si të mungojnë asnjëherë./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm