Enis Bytyqi kujton momente nga dasma me këtë fotografi të bukur (FOTO)

By

Gjatë këtij viti, Enis Bytyqi pati një datë të rëndësishme.

Këngëtari vendosi të martohej me të dashurën e tij (tashmë grua), Rinën me të cilën është në lidhje që një kohë të gjatë.

Dasma e tij ishte madhështore dhe kishte të ftuar shumë fytyra të njohura.

Sot, Enisi ka kujtuar momente nga ajo ditë, në përfundim të vitit 2018.

Ai postoi një fotografi me bashkëshortën nën të cilën shkroi: “Zemra ime”.

Ata thjeshtë janë një çift shumë I bukur, mendoni edhe ju njësoj?/Prive.al

View this post on Instagram

my❤️ #tb

A post shared by ENIS (@enisbytyqiofficial) on

Artikuj të ngjashëm