Kanye West në lidhje dashurie? (FOTO)

By

Kanye West është parë sërish në një takim tjetër.

Kanye dhe aktorja Julia Fox u panë në restorantin Carbone në Miami të shtunën mbrëma, dhe ai po kalonte qartë kohë të mirë.

Burime të njohura me situatën thonë se nuk është asgjë serioze, kjo vjen pasi Kim bëri të qartë se po kalonte divorcin.

Kanye ka qenë shumë jashtë kohët e fundit, nga Belize në Miami dhe pjesë të tjera, pasi ai po vazhdon jetën e tij si beqar.

Nuk ka gjasa që ndjenjat e Kanye ndaj Kim-it të ndryshojnë, vetëm pak javë më parë Kanye po performonte me Drake në LA, kur i kërkoi Kim të kthehet me të.

Kërkesa nuk u plotësua, të nesërmen Kim bëri kërkesë për të rikthyer statusin e saj martesor në beqare.

Artikuj të ngjashëm