Ardian Bujupi dhe Dj Dalool përkrah këngëtares së famshme botërore (FOTO)

By

Suksesi i tyre nuk po ndalet vetëm me bashkëpunimin e tyre duke sjellë kështu një këngë hit dhe vërtetë të pëlqyer.

“Na jena njo” vërtetë i bëri një artistët. Këtë e deshmon paraqitja e tyre bashkë në mbremje të shumta muzikore.

Një e tillë ishte koncerti i para disa ditëve në Linz i cili nuk bëri bashkë vetëm Ardianin dhe Dj Dalool, por edhe këngëtaren rumune me famë botërore Inna.

Përveq skenës së koncertit, këngëtarët patën rastin edhe të fotografoheshin bashkë përkrah njëri- tjetrit ku paraqitja e tyre ishte vërtetë miqësore/PRIVE.AL/

fb414fe7ac8412c24e7c0054a07f1dcf855bf44b485959db141f43d09246e9bb_full

Artikuj të ngjashëm