Vetëm për një arsye Besim Dina do braktiste Kosovën (VIDEO)

By

Shoumeni i njohur Besim Dina të shtunën ishte protagonist i rubrikës më të shkurtër por edhe më provokative në Prive, intervistën 60 sekondëshe.

Moderatori i ‘Oxygen’ iu përgjigj shumë pyetjeve teksa disa prej tyre, pashmangshëm përfshinin edhe çështjen e martesës.

Mirëpo, ka vetëm arsye për të cilën ai do të braktiste Kosovën.

Për këtë dhe përgjigje të tjera, ndiqeni më poshtë intervistën e Besimin dhënë për gazetarin Artan Telaku. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm