Vetëm pas 12 ditësh martesë, Pamela Anderson ndahet nga burri i saj

By

Pamela Anderson dhe Jon Peter janë ndarë pas vetëm 12 ditësh martesë.

Image result for pamela anderson wedding

Aktorja Baywatch dhe producenti i Hollivudit u martuan në një ceremoni private në Malibu, California në 20 Janar të këtij viti.

Tani, në një deklaratë dhënë për The Hollywood Reporter, Anderson ka konfirmuar se ajo dhe Peter po ndahen për momentin dhe nuk do të zyrtarizojnë certifikatën e tyre të martesës.

“Jam emocionuar shumë se si publiku kanë pritur martesën time më Jon” – filloi 52-vjeçarja.

“Ne do të ishim shumë mirënjohës për përkrahjen tuaj, sepse ne marrim ca kohë për të rivlerësuar atë që duam nga jeta dhe nga njëri-tjetri.”

Burimi: The Independent

Artikuj të ngjashëm