Getinjo me fjalë unike në ditëlindjen e Vivit

By

Sot feston ditëlindjen Vivien Thano.

Ish-banorja e BBVK, mbushi plot 30 vjet dhe urimin më unik sigurisht e mori nga Getinjo, reperin me të cilin krijoi lidhje brenda shtëpisë.

Artisti i bleu tortë dhe bashkë me të i shkroi fjalët më të mira.

’Jetë të gjatë dhe të lumtur së bashku’, ka shkruar Getinjo.

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm