Dedikimi emocionues i Naser Rafunës

By

Të pasurit një fëmijë është padyshim bekim nga Zoti.

E kur pret një të tillë për vite me rradhë,pa dyshim që ia di vlerën edhe më shumë.

Në këtë grup hyn edhe aktori i njohur Naser Rafuna.

Ka qenë simbolika e datës së sotme, kur tre vitemë parë kuptoi për shtatzëninë e bashkëshortes ajo që ka qenë shkas i një rrëfimi emocionues të aktorit në Instagram, shoqëruar me një foto të djalit.

Lexone të plotë më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

Sot 3 vjet, ma dha gruaja lajmin e papritur që iu është zanë shtati. Nga ajo ditë gëzimi,gjithcka ndryshoj ama bash gjithcka. Përmes këtij loqkës së vogël, Zoti i Madhërishëm nga e ktheu shtëpinë në zhurmë,smë len me lujt sony,ka qjef me ma marrë kuletën,kur msoj txt në shtëpi ka qjef me m’dëgju interpretimin e sbën za,imiton gjithcka ma mirë se baba i vet dhe ka qjef me xhiru me telefon…i fascinuar për teknologji.Zot i Madh mos lë askënd pa fëmijë ngase ata që të duan do të duan edhe më ndërsa ata që nuk besojnë në Mëshirën tënde, mëshirohen se Je i Vetmi dhe i Pashoq. U shtoftë populli ynë duke e pasur rininë e edukuar që shërbejnë në drejtësi dhe mencuri të pandikur si ushtar, shkenctar,dijetar të pashoq. 💋💋💋

A post shared by NasEr RaFunA – Official (@naser_rafuna) on

Artikuj të ngjashëm