Vetë i dyti: Butrinti kaloi pushimet me këtë bukuroshe?!

By

Statusi i tij është përfolur vazhdimisht, sidomos muajve të fundit.

Romanca e supozuar e këngëtarit simpatik Butrint Imeri me prezantuesen nga Shqipëria, Kiara Tito ka qenë në shënjestër të portaleve rozë.

Dyshja e kanë mohuar, përkundër shenjave dhe paraqitjeve të përbashkëta.

Tash e një kohë dyshimet pushuan por disa postime kanë ngjallur sërish dyshimet.

Butrinti është parë me pushime në një foto para pak ditësh teksa nga i njejti vend, ka postuar sot fotografi Kiara.

Pasi është pikasur nga ndjekësit që e kanë dalluar qartë prapavijën e njejtë me atë të fotos së Butrintit, imazhi nuk gjendet më në rrjete sociale por Prive.al e ka ruajtur, për t’ua sjellur më poshtë.

Sërish rastësi, vetëm miq apo asnjëra nga këto? Derisa të thonë diçka vetë protagonistët, neve nga ngelet të hamendësojmë… /Prive.al

Tu e mujt dimrin masi e mujta vetveten ?

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Artikuj të ngjashëm