Bakllavën e Bajramit kësaj here e keni nga Bardhi dhe Shkurte Gashi

By

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Bardhi ndau një ‘lajm të ëmbël’ për fansat dhe ndjekësit  e tij.

Bardhi dhe Shkurte Gashi po bëhen sërish bashkë për një tjetër projekt muzikor.

“Për Bajram një bakllava e keni prej meje dhe Shkurte Gashi”, ka shkruar Bardhi.

Bardhi dhe Shkurte bashkëpunuan në këngën “Mama Mia” që e sollën bashkë me Nora Istrefin.

Shihni më poshtë postimin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm