Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “VMA 2021”

By

Spektakli i “Video Music Awards 2021”, u rikthye në Nju Jork këtë të diel. Doja Cat prezantoi spektaklin e madh i cili u transmetua në MTV.

Më poshtë mund të shihni disa nga veshjet më të bukura që kthyen kokat në tapetin e kuq të këtij viti. /Prive.al

Lil Nas X në Atelier Versace

2021 mtv video music awards arrivals

Ciara në Tom Ford

2021 mtv video music awards arrivals

Olivia Rodrigo në Atelier Versace

2021 mtv video music awards  arrivals

Normani në Patrycja Pagas dhe bizhuteri Djula 

normani mtv

Tinashe

2021 mtv video music awards arrivals

Bretman Rock në Vintage Roberto Cavalli

2021 mtv video music awards arrivals

Megan Fox në Mugler dhe Machine Gun Kelly

2021 mtv video music awards  arrivals

 

 

Artikuj të ngjashëm