Getinjo i përgjigjet komentueses që ofendoi atë dhe Mozzik

By

Reperët vëllezër, Mozzik dhe Getinjo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet e tyre sociale.

Shumë nga ata janë fansa të dyshes, por ka edhe disa që i ndjekin me synimin që t’i ofendojnë me komente.

Si skenari i dytë ndodhi së fundmi dhe Getinjo nuk vonoi t’i përgjigjej ndjekëses që e ofendoi atë dhe Mozzik.

“Definitivisht *** je me Mozzikoviq bashkë me të”, shkroi ajo. Më pas Getinjo reagoi duke i kthyer përgjigjje në këtë mënyrë, “Ani, mos u bë mizë, mos na ndjek”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm