Pas bashkëpunimit Tuna dhe Dafina kanë disa fjalë për njëra – tjetrën

By

Dafina Zeqiri ka qenë mjaft aktive këtë vit me projekte të reja muzikore, të cilt ishin pjesë e albumit të saj “Dafinë Moj”.

Në mesin e bashkëpunimeve të shumta që këngëtarja do sjellë, është edhe projekti me emrin tjetër të estradës Tuna Sejdiu.

Ky projekt do t’i sjellë këngëtaret pas 10 viteve në bashkëpunim.

E për këtë projekt këngëtaret kanë disa fjalë për njëra tjetren.

“Nuk mund të isha më e emocionuar për këtë ribashkim pas një dekade” shkroi Tuna në postimin e saj në InstaStory.

“Mezi po pres për videon tonë muzikore” u përgjigj Dafina. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm