Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Grammy 2020”

By

Artistët më të mëdhenj u mblodhën në një natë të vetme me rastin e ceremonisë së ndarjeve të çmimeve Grammy.

Në tapet të kuq parakaluan emrat më të spikatur të industrisë së argëtimit dhe ne sjellim veshjet më të bukura të kësaj nate:

Ariana Grandeariana-grandgrammys

Chrissy Teigen

chrissy-teigan

Lizzo

lizzo-white-dress-grammys

Priyanka Chopra

priyanka-chopra-grammys

Alessandra Ambrosio

alessandra

Heidi Klum

heidi-klum

Dua Lipa

dua-lipa

Camila Cabello

camila-cabello

Bebe Rexha

bebe-rexha

Jameela Jamil dhe James Blake

jameela-jamil

 

 

Artikuj të ngjashëm