Tre muaj pas martesës, ndahet çifti i njohur

By

Nicolas Cage dhe Erika Koike i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Vetëm tre muaj pasi kurorëzuan dashurinë e tyre me ceremoni dasme në Las Vegas, çifti kanë bërë të ditur se janë divorcuar.

Sipas të dhënave, gjyqtari në Clark County, lëshoi divorcin e tyre të premten më 31 maj.

Nic ishte shprehur i pari për t’i dhënë fund kësaj martese me Erikën.

Shkak dolën të jenë disa pretendime me baza mashtrimi pasi Erika u zbulua për disa gjëra sekrete; histori kriminale dhe marrëdhënie me një person tjetër.

Artikuj të ngjashëm