Veshje si kjo e Xhensilës nuk keni parë ndonjëherë (VIDEO)

By

Stili dhe Xhensila kanë shkuar paralelisht shumë mirë me njëra-tjetrën viteve të fundit.

Evoluimi i këngëtares nga një vajzë që preferonte fustanet e gjatë në një vajzë më ‘rebele’ që eksperimenton me trendet më të reja e ka përshkruar Xhensilën të paktën gjatë dy-tre viteve të fundit.

E ‘fajtori’ për këtë në shumicën dërmuese ka qenë stilisti Niko Komani që në kuadër të ideve inovative dhe që i paraprijnë trendeve, për Xhensilën ka menduar tek ‘High Love’ veshje komplet me drita.

Një sekuencë nga xhirimet e klipit, Xhensila e ka ndarë me fansat në profilin e saj në Instagram ku kjo veshje bie në pah në mënyrën më të mirë të mundshme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm