Kur Besa Gashi ishte zgjedhur Miss Matura! (FOTO)

By

Falë bukurisë së saj, Besa Gashi një dekadë më parë u zgjodh si më e bukura e Kosovës. Nga ajo kohë, Miss Kosova 2006 ka vazhduar ta ruaj freskinë natyrale.

Por, Besa Gashi duket se përtej kompeticionit të vitit 2006, tituj si më e bukura ka marrë edhe paraprakisht.

Në një foto të siguruar nga Prive.al, Besa shihet në mbrëmjen e saj të maturës përkrah partnerit teksa edhe ishin zgjedhur dyshja më e mirë.

E thjeshtë dhe pa u komplikuar shumë, Besa ka shkëlqyer në këtë mbrëmje që mbahet mend nga secili.

Fotoja mendohet se është e vitit 2005, një vit përpara se bukuroshja të fitoj kurorën. /Prive.al/

1464427500455

Artikuj të ngjashëm