Kush është femra që synon të ndryshoj rrënjësisht jetën e Alban Ramosajt?!

By

Këngëtari Alban Ramosaj, është i ri në moshë por me paraqitjen e jashtme, lehtësisht hyn ndër meshkujt më seksi të showbizit shqiptar.

Por, duket se pavarësisht fizikut të mirë, Albani është në kërkim të ideales dhe nga mbrëmë ai e ka ndarë mendjen të bëj një jetë krejtësisht ndryshe.

Larg alkoolit dhe me më shumë aktivitete fizike, këngëtari ka treguar në rrjete sociale se synon një start të ri.

E fajtorja për këtë duket të jetë kampionja e bodybuilding Dorina Mema që sipas të gjitha gjasave, e ka bindur Albanin të bëj këtë ndryshim radikal.

Të jetë mbrëmja që lamë pas e fundit me alkool për 20 vjeçarin?! Ta shohim… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm