Veshi fustan për videoklip, Gashi humb marrëveshjen për sponsorizim

By

Lërjani në dorë Gashit që gjithnjë të na befasojë me prurjet e tij.

Së fundi, reperi publikoi videoklipin e këngës “Don’t kill me”, në të cilën mori vëmendje me paraqitjen, ku shfaqet i veshur me një fustan.

Por fustani që veshi artisti, shkaktoi disa mosmarrëveshje me kompaninë e cila do të buxhetonte videoklipin e tij.

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, artisti shkruan:

“Më lejoni t’ju tregoj një histori të ndyrë në lidhje me këtë video …. ishte supozuar që për këtë video një kompani kishte vendosur një buxhet për të më ndihmuar ta përfundoja atë, por për shkak se unë kisha vendosur të vishja fustan, ata dolën nga marrëveshja në momentin e fundit sepse ata mendojnë se një burrë i veshur me një fustan shkon kundër bindjeve të tyre si një kompani…. imagjinoni këtë në vitin 2020 … kjo botë është kaq e ndyrë plehra … Unë mendoj se çdokush / artisti duhet të jetë në gjendje të bëjë atë që ata duan si për sa kohë që ata nuk lëndojnë askënd … unë jam shumë i zhgënjyer dhe unë do t’i etiketoja ata, por në 2020-n kanë ndodhur mjaft gjëra, kështu që unë po e lë këtë të rrëshqasë”.

Më poshtë mund të ndiqni videoklipin e ri të artistit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm