Pas intervistës në Prive, Noizy PËRJASHTON Encën nga OTR?

By

Intervista e mbrëmshme në Prive ku Enca flet mbi Universal Music duket se e ka nevrikosur jo pak Noizyn.

Përmes një postimi në Instagram ai ka deklaruar se ai e ka bërë Encën të tillë teksa në fund shprehet se e ka përjashtuar nga OTR.

Më poshtë postimi i plotë:

Hajdutet kam arsyje Qe vjedhin,
Ai Qe vret Ka 1 arsyje te fort Qe vendos te vrase, gjith ashtu Edhe ai Qe genjen Ka arsyjet e veta kuptohet, Por te jesh mos mirenjohes se kuptoj,
E kuptoj Qe ti don tu tregosh njerzve me kembngulje Qe je self made, Por te gjith e din se kush te beri, te gjith e din kush ishe kur ishe vetem, dhe te gjith e din se kush u bere kur u bashkove me OTR, kshuqe ate self made shko thuja dikujt tjeter jo neve, nuk esht turp te thuash Qe me Ka ndihmuar grupi, sepse don zdon ti jemi grupi ma i sukses’shem ne shqiptari, ishe a nuk ishe ti asgje nuk do ndryshoj,
Ti dhe “stafi” keni hyr ne universal me forcat tua? ? cili staff? Shoferi makines Apo make up artist!? Mos harro se as nuk te njifnin dhe u desht te bisedoja 30 min me to per ty dhe Qe vendosem te japim 1 shans, dhe gjith kjo bisede esht inxhizuar per prova.
Shko thirr gazetaret prap dhe jep intervist te sakte, pa rrena, se ske arsyje ?. Deri atehere Je jasht grupit OTR ✌? #OTR2THEFULLEST

Artikuj të ngjashëm