Si rrallë herë Dafina shfaqet thuajse e zhveshur: Duket sensuale dhe atraktive (FOTO)

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri, është njëra ndër artistet shqiptare me fizikun më të bukur.

Ajo shpenzon goxha shumë kohë në palestër dhe rezultatet janë të dukshme.

Zeqiri që ndodhet në Shtetet e Bashkuara, ka publikuar një seri imazhesh në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet tejet atraktive dhe sensuale.

Këngëtarja madje në njërin prej imazheve, del e zhveshur në pjesën e sipërme, megjithatë ka mbuluar pjesët intime, ndërsa lehtësisht mund t’i shohim tatuazhet e saj në trup. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm