Kështu dukej Skerdi 10 vjet më parë (FOTO)

By

Sfida e fundit e VIP-ave në rrjetet sociale është të postojnë fotografi të 10 viteve më parë.

Femrat e estradës shqiptare ishin ato që kanë ndarë fillimisht me ndjekësit, dukjen e para 10 viteve.

Më pas nisën edhe meshkujt dhe njëri prej tyre është Skerdi.

Ai postoi në instastory një foto si dukej një dekadë më parë dhe një të vitit të kaluar.

Si ju duket më mirë, tani apo para shumë kohësh?/Prive.al  

Artikuj të ngjashëm